Fotograf z pasją

2016-01-17 02:04

Każdy, kto już brał ślub, doskonale wie jak istotny jest profesjonalny fotograf ślubny, który nie jest wyłącznie „wyrobnikiem”, a osobą z pasją i doświadczeniem, która z miłością podchodzi do pracy i robienia zdjęć.

Jedynie tak można osiągnąć zdjęcia, które nie będą wyciągane jedynie przy okazji uroczystości familijnych, lecz będą mogły być dekoracja mieszkania poprzez kompletny rok wisząc dostojnie na ścianie i przypominając te szczęśliwe momenty. Jak więc szukać fotografa ślubnego, aby go odnaleźć? Czy każdy sposób jest dobry?

Pełno ogłoszeń!

Na słupach ogłoszeniowych, czy w lokalnej prasie nie ulega najmniejszym wątpliwościom znajdziemy ogłoszenia zatytułowane „fotograf ślubny Katowice”, „fotografia ślubna Kraków”, czy m.in. „fotografia ślubna Bielsko”. Przed podjęciem jednak decyzji konieczne jest nie tylko ustalenie ceny usług i zakresu fotografowanych uroczystości, lecz zwłaszcza zręczności danego fotografika a także jego pomysłu na sesję fotograficzną. Nawet największe doświadczenie w przypadku braku fantazji nie przyzwoli na zrobienie dobrych zdjęć ślubnych!

Po pierwsze - portfolio!

Wyśmienity fotograf ślubny powinien mieć rozbudowane portfolio, choćby na swojej stronie internetowej, gdzie każda sesja ślubna winna być inna – koncepcje zdjęć mogą się co prawda powtarzać, aczkolwiek nie może opierać się wyłącznie na schematach.

Podsumowując, poszukiwania dobrego fotografa ślubnego warto rozpocząć znacznie wcześniej – jest to doniosła decyzja, która może zaważyć na tym, czy będziemy mieli rewelacyjne zdjęcia z naszego ślubu, czy np.. nie będziemy mieli ich w żadnym wypadku!